Możliwości dla sponsor
ów

 

Czwarta rewolucja przemysłowa Przemysł 4.0 stworzyła ogromne zapotrzebowanie wśród inżynierów produkcji i kadry kierowniczej na wiedzę o tym, które produkty, systemy, integracje i strategie są najlepiej dostosowane do ich indywidualnych wymagań produkcyjnych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na informacje, wydawca wiodących w Polsce czasopism poświęconych technologii produkcji Control Engineering Polska oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu organizuje Konferencję i Wystawę Przemysł 4.0. Podczas której zbiorą się duzi i mali producenci z całej Polski w celu spotkania się z dostawcami, producentami, naukowcami i liderami rządowymi. Przedyskutują, w jaki sposób można wykorzystać te radykalne zmiany do usprawnienia ich działalności produkcyjnej.

 

Wydawnictwo Trade Media International koncentruje się na zapewnieniu Sponsorom jak najlepszych możliwości promocji i tworzenia sieci kontaktów dla technologii produkcji. Sponsorzy Konferencji Przemysł 4.0 będą mogli zaprezentować i wystawić swoje produkty i rozwiązania w jednym miejscu w Warszawie, a także spotkać się z menedżerami ds. zakupów, ekspertami technologicznymi i inżynierami z najbardziej zaawansowanych i myślących przyszłościowo firm produkcyjnych w Polsce. Oferujemy wiele możliwości nawiązywania kontaktów i promocji Państwa marek, a także okazji do kontaktów i spotkań z Państwa potencjalnymi klientami.  

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do promocji i nawiązania kontaktów!

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu? 
Umożliwimy dostęp do zainteresowanych stron z szeroko pojętej technologii produkcji. 

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub tel.: 501 092 102