*W związku z radykalną transformacją spotkań, tegoroczna edycja „PRZEMYSŁ 4.0” będzie w 100% online. Konferencja online będzie podzielona na dwie części: główną salę konferencyjną, w której będą prezentowane wszystkie prezentacje oraz część networkingową i stoiska wystawiennicze. Podczas konferencji wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do odsłuchania głównych prezentacji w sali za pośrednictwem platformy ZOOM Webinar (limit 500 uczestników).

W czasie przerw każdy uczestnik zostanie poproszony o przejście do strefy wyświetlania stoiska, które będzie pod linkiem do strony ze zdjęciami wszystkich prelegentów i przedstawicieli handlowych od sponsorów wraz z logo firmy i rozwijanym linkiem z informacjami o każdej firmie i prelegencie.

Tylko zarejestrowani uczestnicy mogą wejść na główną powierzchnię konferencyjnąi stoisk wystawienniczych. Uczestnicy mogą przechodzić od stoiska do stoiska i „wskakiwać” na trwające spotkanie oraz słuchać i zadawać pytania na żywo, tak jak w przypadku prawdziwego networkingu.

Bilety

0 PLN BEZPŁATNE
  • Dostęp do wszystkich prezentacji w Sali Konferencyjnej
  • Możliwość zadawania pytań mailowo
  • Chat na żywo po głównej prezentacji w Sali Konferencyjnej (czas trwania chatu po każdej prelekcji 5-10 min)
  • Dostęp do Sali Wystawienniczej z networkingiem na żywo ze wszystkimi prelegentami i sponsorami
  • Dostęp do wirtualnych stanowisk wystawienniczych z prezentacjami produktów i możliwością zadawania pytań (Q&A) na żywo poprzez wideo chat
  • Dostęp do zapisanych transmisji prelekcji
Zamów teraz